Sivil Savunma Planı Hazırlama
7126 Sayılı Sivil Savunma Kanunu ek 9 madde: Kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşlar; yangınla mücadele için mevcut personelden ekiplerini kurmak, yangın önleme ve söndürme planlarını hazırlamak, kuruluşun özelliğine göre gerekli araç gereç ve malzemeyi hazır bulundurmak zorundadır.

Sivil Savunma Planının amacı yangın, deprem, sel baskını gibi afetlerde ve savaş halinde meydana gelebilecek can ve mal kayıplarını en az seviyede tutmak ve bu olaylara karşı hazırlıklı bulunulmasını sağlamaktır.

Sivil Savunma Planları ilgili kuruluş sorumluları ile koordine edilerek istenilen hazırlama esaslarına uygun hazırlanır.

Savaş hasarı onarım planı hazırlama

Uzman kadromuz tarafından seferberlik ve savaş hali kanunu ve seferberlik ve savaş hali tüzüğüne göre tüm özel ve resmi kurum ve kuruluşların savaş hasarı onarım planı hazırlanır

Sabotajlara karşı koruma planı hazırlama

Uzman kadromuz tarafından sabotajlara karşı koruma yönetmeliğine göre tüm özel ve resmi kurum ve kuruluşların sabotajlara karşı koruma planı hazırlanır.

Bina  tahliye planı hazırlama

Uzman kadromuz tarafından  işyerlerinde acil durumlar hakkında yönetmeliğine göre işyeri olarak hizmet verdiğiniz bina ve yapılarınızın, bina tahliye planları hazırlanır.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.