Yangın İncelemesi / Bilirkişilik
    Yangın  ya da patlamaların çıkış nedeninin tespit edilmesinde ciddi hassas ve derinlemesine inceleme yapılmalıdır.En küçük hasar gören materyalden devasa en büyük materyale kadar yakından tahlil edilerek yangına ya da patlamaya neyin sebep olduğu ortaya konulmalıdır.Yangın ya da patlamayla ilgili olay mahallinin incelenmesinin amacı yangının ya da patlamanın ilk olarak kasıt sonucumu yoksa başka sebepler sonucumu çıktığını inceleyerek yangın ya da patlamanın  çıkış sebebinin doğru olarak tespit edilerek yangının çıkmasında,patlamanın meydana gelmesinde kasıtlı olanların cezalandırılmasını, mağdur olanların ise maddi ve manevi yaralarının sarılmasını sağlamaktır.

Her türlü konutlarda, konaklama amaçlı binalarda, kurumsal binalarda, büro binalarında, ticari amaçlı binalarda, endüstriyel yapılarda, toplanma amaçlı binalarda, depolama amaçlı tesislerde, yüksek tehlikeli yapılarda, karışık kullanım amaçlı binalarda vb.tüm yapı ve binalarınızda meydana gelen yangın ya da patlama vakalarında özel bilirkişilik hizmeti olarak mesleki tecrübesi olan uzman yada uzmanların inceleme yaparak raporlaması sizi büyük zararlardan kurtarabilir, koruyabilir.

Bina yangını mı , araç yangını mı yaşadınız ? patlama olayına mı maruz kaldınız Sigortaladığınız bina veya araç mı yandı ? patlamamı meydana geldi,Kasten mi yaktılar ?kasten mi patlama olayı meydana geldi, Kusurlu musunuz ? Hangi oranda kusurlusunuz ? sizi haksız yere mi suçladılar ? Lütfen bizi arayınız sizin için özel yangın ya da patlamayla ilgili  bilirkişilik yapalım size ve avukatınıza yardımcı olalım, doğru ve isabetli iddialarda bulunalım.

EKSPERTİZ

Yatırımcılar, kiracılar veya fason sipariş verenler, bir bina veya endüstriyel tesis almak,kiralamak istiyorsanız,Bir endüstriyel tesise uzun süreli fason mal ürettirmek istiyorsanız, sigorta kuruluşları; çok önemli ve büyük bir tesisi veya merkezi sigortalayacaksanız ayrıca çevrenizde kaygı duyduğunuz tehlikeli bir tesis veya bina var ise  yangın ve acil durum risk ekspertizi yaptırabilirsiniz

Özetle İtfaiye mesleğinde görev yaptığı 32.5 yıl içinde bizzat katıldığı binlerce yangının söndürülmesi,yüzlerce patlama olayına müdahale edilmesi  sonrasında yangının ya da patlama olayının ilk olarak kasıt sonucumu yoksa başka sebepler sonucumu meydana geldiğini inceleyerek yangın ya da patlama olayının çıkış sebebinin doğru olarak tespit edilmesi konusunda tecrübeli olan İtfaiye Daire Başkanlığında ise 12.5 yıl aralıksız görev yaptıktan sonra emekli olan Kurucumuz& Yangın Danışmanımız (Emekli İtfaiye Daire Başkanı) Orhan DOĞAN  tarafından  bilirkişilik ve ekspertiz hizmeti verilmektedir.

 

 

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.